Hakkımızda

C. Kaan Şimşek

Şehrin En İyileri

Herkese Merhabalar,

Ülkemizin ve dünyanın CORONA Virüs ile verdiği ağır imtihan devam ederken bizler de herkes gibi çok etkilendik bu illetten. İçinde bulunduğumuz ve 4 yıldır büyük emek verdiğimiz; yeme – içme, eğlence, turizm sektörü büyük darbe aldı. Yaz sezonunun başladığı bu günlerde halen mekanlar, oteller, restoranlar vb. bir çok yer kapalı. Üreten, asla pes etmeyen bizler; bu durumda iken bile çalışmayı kendimize misyon bildik. 4 yıldır bizimle olan sektörün en iyi marka ve mekanlarını, reklam verenlerimizin marka bilinirliklerini akılda tutmak için ‘Şehrin En İyileri’ özel sayısı ile yanlarında olmak için adım attık. Günler geçtiğindeonlara destek vermek adına 4. ÖDÜL TÖRENİ ile sektörü tekrar hareketlendireceğiz.. Coronasız, sağlıklı, huzurlu, mutlu günlerde yine beraber olacağız…

‘Şehrin En İyileri Ödül Töreni – 4’ için geri sayım başladı. 2K Media tarafından organize edilen ve C. Kaan Şimşek tarafından düzenlenecek olan ŞEHRİN EN İYİLERİ Ödül Töreni 4. kez sahiplerini bulacak.

Dev anket sona erdi…

Şehrin En İyileri Gazetesi ve Best Mekân Dergisi’nin başlattığı ankette 4 milyona yakın kişi 80 kategoride oy kullandı. Sonuçlar noter huzurunda belirlendi. Gastronomi, mekan, otel, turizm, iş, sanat, spor, medya, cemiyet ve bürokrasi dünyasının en önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleştirilecek olan ‘Şehrin En İyileri Ödül Töreni’nde sektöre değer katanlar, fark yaratanlar, sanatçılar ve özel isimler 500 özel davetlinin huzurunda başarısını kutlayacak ve ödüllerine kavuşacak.

Sürprizlerle dolu muhteşem gecenin detayları için takipte kalmaya devam edin…